google09d68ae93a663258.html

Portale informacyjne

Codzienna prasówka z zakresu prawa i przepisy wyjaśnione prosto, praktycznie i profesjonalnie. Na portalach informacyjnych publikujemy aktualne i kompleksowe treści napisane przez ekspertów. Poruszamy tematy: ubezpieczeń, podatków, prawa pracy, finansów, bhp, oświaty, samorządów oraz biznesu i działalności gospodarczych.
Portale to obszerna baza wiedzy. Na każdym z nich jest ponad 10 000 artykułów. Każda porada, interpretacja czy tekst pisane są przez praktyków i dodatkowe sprawdzane przez eksperta. Publikujemy tylko rzetelne i pomocne treści. Dodatkowo mamy dla Ciebie gotowe umowy do pobrania, intuicyjne kalkulatory płac i wzory dokumentów.

Porady ekspertów

Masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać? Czytanie kolejnych ustaw i dokumentów urzędowych wywołuje mętlik w głowie? Zadaj pytanie ekspertowi, który indywidualnie rozpatrzy Twoją sytuację i doradzi najlepsze rozwiązanie. Znajdziesz też gotowe odpowiedzi i porady z zakresu prawa pracy, prawa finansowego, prawa podatkowego czy prawa oświaty. Przygotowaliśmy dla Ciebie również narzędzia, które usprawnią codzienną pracę. To gotowe do druku wzory umów, kalkulatory płac, karty kontrolne, wskaźniki i napisane prostym językiem interpretacje. Wszystko w jednym miejscu. Bez wychodzenia z biura lub z domu.

Wydawnictwa

Cała wiedza o jednym zagadnieniu w jednym miejscu. Ebooki opracowane przez ekspertów prawa to propozycja dla osób, które chcą usystematyzować swoją wiedzę w danej dziedzinie lub bardzo dobrze zgłębić temat. To poradniki z gotowymi propozycjami rozwiązań oraz wyjaśnieniami przepisów i zmian w prawie.

Szkolenia i kursy

Podnieś swoje kwalifikacje, zyskaj podwyżkę lub zdobądź awans. Szkolenia oraz kursy SIPP to możliwość nauki online we własnym tempie, w dowolnym miejscu i czasie. Wszystkie są certyfikowane oraz przygotowane przez specjalistów. W prosty i przejrzysty prezentują treści, wyjaśniają skomplikowane zagadnienia, doradzają i pomagają zdobyć pełną wiedzę na temat praw pracowniczych, płac oraz świadczeń, RODO czy bhp. Są wielostanowiskowe, więc dzięki jednemu szkoleniu cały zespół podniesie swoje kwalifikacje..