Nasza firma doradcza

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. Kraków - misja firmy

Misją naszej firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z.o.o. jest dostarczanie fachowej oraz zawsze aktualnej wiedzy dla biznesu, zarówno poprzez wydawnictwa publikacji specjalistycznej wiedzy, jak również wiedzy ogólnej dla biznesu w formie publikacji elektronicznych.
Celem firmy jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa oświatowego i prawa podatkowego. Na swoim koncie posiadamy szereg pozytywnie zrealizowanych spraw, jak również liczne grono zadowolonych Klientów. Otaczamy opieką każdego naszego Klienta i zawsze służymy pomocą, odpowiadając na najbardziej skomplikowane pytania.
Jeśli przy prowadzeniu działalności masz jakiekolwiek dylematy czy wątpliwości w zakresie przepisów, masz gwarancję naszej pomocy i opieki w ramach niewielkiego abonamentu.
Sprawdź nas w ramach bezpłatnego testu portalu. Jesteśmy przekonani, że nadal z nami zostaniesz! 

DORADZTWO PRAWNE W ZAKRESIE KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ

Pomoc dla pracowników oświaty

Niezależnie, czy jesteś nauczycielem, dyrektorem, rodzicem czy przedstawicielem samorządu – tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i dowiesz się o ostatnich zmianach w prawie oświatowym. Koncentrujemy się na przepisach, uchwałach oraz zmianach planowanych przez MEN. Z serwisu dowiesz się między innymi jakie prawa Ci przysługują, czy pracodawca Cię nie wykorzystuje, co zmieni się w najbliższym czasie i jakie udogodnienia przygotowano dla dzieci niepełnosprawnych. Dodatkowo znajdziesz u nas aktualne i ujednolicone teksty ustaw, Karty Nauczyciela i Kodeksy. 

Poznaj nasz portal doradczy

Nasz serwis doradczy przeznaczony jest dla nauczycieli, edukatorów i rodziców. Zawiera informacje o reformach oświaty, najnowszych podręcznikach, programach nauczania, jak również wykazy najważniejszych instytucji oświatowych. Logując się w naszym serwisie poznasz też wyniki aktualnych badań i debat tematycznych, poznasz nowe trendy w nowoczesnej edukacji oraz dowiesz się jak indywidualnie dopasować narzędzia edukacyjne do Waszej placówki. Serwis nasz jest stale poszerzany o dodatkowe działy tematyczne. Na potrzeby środowiska edukacyjnego nasza platforma została wyposażona w liczne funkcje ułatwiające Państwu codzienną pracę. .