baner firmy SIPP

Nasza firma – Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.

Nasz Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. – SIPP jest skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców, urzędników, doradców podatkowych, księgowych, kadrowych, dyrektorów szkół i szpitali.

Odpowiadamy na pytania z dziedziny gospodarki oraz finansów. Oddajemy w Twoje ręce artykuły na temat prowadzenia działalności gospodarczej, zmian na rynku pracy, obowiązków i praw podatkowych. Robimy także analizy płac, publikujemy raporty, wyjaśnienia izb obrachunkowych oraz interpretacje ustaw i przepisów. Wiemy, że częstym problemem jest wyliczanie opłat, podatków czy rozliczanie VAT. Dlatego nasi eksperci pomagają w takich sytuacjach. Przygotowaliśmy też kalkulatory, wskaźniki i druki, które pomogą Ci w codziennej pracy.

Śledzimy wszystkie zmiany na bieżąco, dostarczając aktualnych interpretacji i informując o nowych przepisach. Nie musisz przeszukiwać Internetu, u nas wszystko jest w jednym miejscu. Kodeksy, ujednolicone teksty ustaw i rozporządzeń, unormowań międzynarodowych. Nowelizacje, przepisy wykonawcze, interpretacje, orzeczenia oraz dane na temat wejścia w życie aktów prawnych. Na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Wszystko, co chcesz i musisz wiedzieć o prawie pracy. Aktualne przepisy i porady dla działów kadr, dla managerów oraz przedsiębiorców, czyli dla wszystkich, którzy zatrudniają pracowników. Doradzamy w sprawie wynagrodzeń, urlopów, zwolnień, bhp, przysługujących świadczeń, pracy z cudzoziemcami czy zatrudniania osób niepełnosprawnych. Wyręczamy Cię w śledzeniu zmian w prawie i wyjaśniamy jak się do nich stosować. Oprócz artykułów, interpretacji i porad, znajdziesz u nas też informacje na temat wyroków sądów i Trybunału Konstytucyjnego, a także najnowsze ogłoszenia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dajemy Ci też gotowe narzędzia do wyliczania pensji czy urlopów pracowniczych.

Polub nas na Facebooku – piszemy tu i publikujemy informacje na temat bieżących przepisów i zmian.

Śledź nas na Twitterze – na bieżąco informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Instagramie – tutaj pokazujemy tę mniej formalną stronę naszej firmy.

Podziel się opinią o nas na pozostałych naszych Social Mediach: Linkedin, Ted, Vimeo, Pinterest, You Tube, Tumbir i TikTok.