Nasza firma

Misja firmy SIPP

Misją naszej firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z.o.o. jest dostarczanie fachowej oraz zawsze aktualnej wiedzy dla biznesu, zarówno poprzez wydawnictwa publikacji specjalistycznej wiedzy, jak również wiedzy ogólnej dla biznesu w formie publikacji elektronicznych.
Celem firmy jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa oświatowego i prawa podatkowego. Na swoim koncie posiadamy szereg pozytywnie zrealizowanych spraw, jak również liczne grono zadowolonych Klientów. Otaczamy opieką każdego naszego Klienta i zawsze służymy pomocą, odpowiadając na najbardziej skomplikowane pytania.
Jeśli przy prowadzeniu działalności masz jakiekolwiek dylematy czy wątpliwości w zakresie przepisów, masz gwarancję naszej pomocy i opieki w ramach niewielkiego abonamentu.
Sprawdź nas w ramach bezpłatnego testu portalu abc.prawo.link. Jesteśmy przekonani, że nadal z nami zostaniesz! 

DORADZTWO PRAWNE W ZAKRESIE KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ

Pomoc dla pracowników oświaty

Niezależnie, czy jesteś nauczycielem, dyrektorem, rodzicem czy przedstawicielem samorządu – tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i dowiesz się o ostatnich zmianach w prawie oświatowym. Koncentrujemy się na przepisach, uchwałach oraz zmianach planowanych przez MEN. Z serwisu dowiesz się między innymi jakie prawa Ci przysługują, czy pracodawca Cię nie wykorzystuje, co zmieni się w najbliższym czasie i jakie udogodnienia przygotowano dla dzieci niepełnosprawnych. Dodatkowo znajdziesz u nas aktualne i ujednolicone teksty ustaw, Karty Nauczyciela i Kodeksy.
 

Poznaj abc.prawo.link

Nasz serwis abc.prawo.link przeznaczony jest dla nauczycieli, edukatorów i rodziców. Zawiera informacje o reformach oświaty, najnowszych podręcznikach, programach nauczania, jak również wykazy najważniejszych instytucji oświatowych. Logując się w naszym serwisie poznasz też wyniki aktualnych badań i debat tematycznych, poznasz nowe trendy w nowoczesnej edukacji oraz dowiesz się jak indywidualnie dopasować narzędzia edukacyjne do Waszej placówki. Serwis nasz jest stale poszerzany o dodatkowe działy tematyczne. Na potrzeby środowiska edukacyjnego nasza platforma została wyposażona w liczne funkcje ułatwiające Państwu codzienną pracę.  

Wszystko co chcesz i musisz wiedzieć o prawie pracy znajdziesz na abc.prawo.link rynek pracy. Aktualne przepisy i porady dla działów kadr, dla managerów oraz przedsiębiorców, czyli dla wszystkich, którzy zatrudniają pracowników. Doradzamy w sprawie wynagrodzeń, urlopów, zwolnień, bhp, przysługujących świadczeń, pracy z cudzoziemcami czy zatrudniania osób niepełnosprawnych. Wyręczymy Cię w śledzeniu zmian w prawie i wyjaśniamy jak się do nich stosować. Oprócz artykułów, interpretacji i porad, znajdziesz u nas też informacje na temat wyroków sądów i Trybunału Konstytucyjnego, a także najnowsze ogłoszenia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dajemy Ci też gotowe narzędzia do wyliczania pensji czy urlopów pracowniczych.

Na abc.prawo.link doradztwo zapewnimy Ci zawsze aktualne informacje na temat pozyskania ewentualnych dotacji dla Twojego biznesu, doradzimy gdzie i jaki pozyskać kredyt na rozwój oraz pomożemy w doborze optymalnego leasingu. Jeśli dopiero planujesz założenie działalności gospodarczej, doradzimy jak bezproblemowo rozpocząć i jak ją efektywnie prowadzić. >>>>>

Prawo zmienia się każdego dnia. Śledzimy te zmiany na bieżąco i na abc.prawo.link dostarczamy aktualnych interpretacji,  informując o nowych przepisach. Nie musisz szukać dokumentów w całym Internecie, u nas wszystko jest w jednym miejscu. Kodeksy, ujednolicone teksty ustaw i rozporządzeń, unormowań międzynarodowych – to wszystko znajdziesz w zakładce “Orzecznictwa”. Również: nowelizacje, przepisy wykonawcze, interpretacje, orzeczenia oraz dane na temat wejścia w życie aktów prawnych. Znajdziesz to czego szukasz i dowiesz się jakie zaszły zmiany w ustawach w ostatnim czasie.

Od nas dowiesz się gdzie uzyskać fachową poradę prawną, gdzie złożyć skargę lub się odwołać, jak sporządzić umowę cywilnoprawną i jak odpowiedzieć na pozew lub inne pisma.

Bez względu na rozmiar i formę Twojej działalności taka wiedza może być dla Ciebie niezbędna. Zanim udasz się po poradę do prawnika, dobrze, abyś sam był zorientowany. Gdy posiadasz niezbędną wiedzę i umiesz z niej korzystać – stajesz się dla innych godnym zaufania partnerem biznesowym. 

Jak rozliczyć dochody z zagranicy, jakie zaszły zmiany w PIT oraz CIT i kiedy obowiązuje preferencyjny VAT? Na te i inne pytania z dziedziny gospodarki oraz finansów również uzyskasz odpowiedź na abc.prawo.link forum gospodarcze. Oddajemy w Twoje ręce artykuły na temat prowadzenia działalności gospodarczej, zmian na rynku pracy, obowiązków i praw podatkowych. Robimy także analizy płac, publikujemy raporty, wyjaśnienia izb obrachunkowych oraz przytaczamy interpretacje ustaw i przepisów. Wiemy, że częstym problemem jest wyliczanie opłat, podatków czy rozliczeń podatku VAT – nasi eksperci pomagają w takich sytuacjach. Przygotowaliśmy też kalkulatory, wskaźniki i druki, które sprawią, że prawo finansowe stanie się prostsze.

Na abc.prawo.link odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące prowadzenia firmy, ponieważ nasz zespół to grono wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż. Doradzimy jak najefektywniej prowadzić działalność, jak ją można zewnętrznie bezzwrotnie dofinansować oraz z jakich narzędzi czy technologii będziesz mógł skorzystać, aby jakość Twoich usług była najwyższa.

Nawet jeśli uważasz, że wiesz już wszystko na temat swojej branży i nikt Cię niczym nie zaskoczy, z ciekawości spróbuj, jest szansa, że z nami będzie łatwiej. Wielu naszych dotychczasowych Klientów zaryzykowało i zostało z nami do dziś. 

Nasz serwis oferuje informacje dotyczące aktualnych aktów prawnych, funkcjonowania placówek oświatowych, awansu nauczyciela, reform oraz wiele innych przydatnych dla pracowników oświatowych informacji. Znajdziesz tutaj wiele użytecznych i ciekawych informacji ze świata dydaktyki. Publikujemy treści, które z pewnością będą pomocne podczas pracy z dziećmi w szkole i w domu. Regularnie zamieszczamy nowe publikacje związane z takimi zagadnieniami jak: nauczanie i potrzeby edukacyjne. Publikujemy aktualności MENiS, materiały dotyczące awansu zawodowego. Znajdziesz też aktualne wiadomości edukacyjne, przegląd prasy, programy nauczania, konspekty, informacje dla instytucji oświatowych, administrowania szkół, awansu zawodowego, wydawnictw oświatowych. Treści dydaktyczne uporządkowane są według aktualnych unormowań. Serwis zawiera m.in. porady prawne, informacje o kursach i szkoleniach. Prezentujemy materiały dotyczące organizacji nadzoru szkoły, pomiaru jakości pracy szkoły, oceny pracy nauczyciela, przykłady regulaminów i druków oraz literaturę oświatową.

Zawiera informacje o reformach oświaty, podręcznikach, programach nauczania, wykazy najważniejszych instytucji oświatowych. Ponadto logując się w naszym serwisie abc.prawo.link doradztwo poznasz wyniki aktualnych badań i debat tematycznych, poznasz nowe trendy w nowoczesnej edukacji oraz dowiesz się jak indywidualnie dopasować narzędzia edukacyjne do Waszej placówki.

Serwis nasz jest stale poszerzany o dodatkowe działy tematyczne. Na potrzeby środowiska edukacyjnego nasza platforma  została wyposażona w liczne funkcje ułatwiające Państwu codzienną pracę. Zajrzyj na abc.prawo.link Szkolenia.

Dane kontaktowe

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 130/208 31-406 Kraków

NIP: 6783163335

REGON: 365745929

KRS: 0000644588

Sad Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy

   Fax (12) 311 46 64

  Tel. (12) 352 32 70

 

   Email: bok@sipp.pl