Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. Opinie - Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Sipp

W celu zapewnienia Państwa o wiarygodności naszej marki przedstawiamy opinie o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o., które świadczą o nas i naszych usługach. Ufamy, że dzięki wystawionym referencjom i opiniom o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. Kraków klienci będą się czuli z nami bezpiecznie oraz bez obaw podejmą decyzję o współpracy. Pragniemy aby wystawione opinie o Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. – Sipp były świadectwem wiarygodności naszej marki oraz potwierdzały jakość świadczonych przez naszą firmę usług.  Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie w podejmowaniu decyzji finansowych i biznesowych, budujemy strategię oraz pomoc we wdrażaniu planowanych działań. Tak wysokie oceny Klientów stanowią dla nas wysoką wartość. 

Opinie klientów są dla nas najlepszym źródłem wiedzy o naszej firmie. Ufamy, że dla naszych przyszłych klientów również.  


Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów na temat firmy Serwis Informacyjny

Polskiego Prawa Sp. z o.o. - Sipp


OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

twarz kobiety

Jako kadrowa w dużej międzynarodowej firmie korzystałam już z jednego serwisu. Aktywowałam sobie też serwis doradczy firmy Sipp.pl, ponieważ widzę, że to doskonałe uzupełnienie poprzedniego. Natrafiłam tu na kilka możliwości, których nie miałam wcześniej na swoim. Moja opinia na temat zarówno firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa, jak i samego portalu  jest jak najbardziej pozytywna

Krystyna Pałka

Toruń

twarz kobiety

Firma Serwis Informacyjny Polskiego Prawama bardzo ciekawy produkt, portal doradczy, gdzie można się wesprzeć fachową wiedzą, jeśli ma się jakikolwiek problem, czy to prawny, księgowy czy finansowy. dają tu zawsze celną odpowiedź, przynajmniej ja tak uważam, bo tak zawsze trafiałam.

Edyta Mróz

Conis Sp.z o.o.

twarz kobiety

Dzisiaj dostałam certyfikat ukończenia szkolenia na stronie Sipp.pl Szkolenia: Finansowanie kosztów zatrudnienia. Szczerze polecam, bardzo przydatne informacje. Dziękuję.  Ocena 5,0 tak samo oceniam szkolenie.

Jolanta Pośpiech

Dyrektor finansowy

Twarz mężczyzny

Zakładając firmę dużo więcej wiedzy otrzymałem z portalu firmy Sipp.pl, niż od księgowej. Jednak, co dwie głowy, to nie jedna. Na portalu otrzymywałem odpowiedź od zespołu doradczego, więc dla mnie bardziej wiarygodna informacja.

Antek Jawor

Właściciel

twarz mężczyzny

Portal firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa polecił mi znajomy, jako profesjonalną pomoc i codzienne narzędzie pracy. Z ciekawości uruchomiłem sobie to i jestem pozytywnie zaskoczony. Dla mnie najważniejsze nowe rozporządzenia dotyczące przedsiębiorców

Łukasz Wroj

Właściciel

Twarz mężczyzny

Dużo różnych mozliwości i opcji dla przedsiębiorcy. Prowadzę firmę od kilku miesięcy, bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Codziennie czytam ten serwis doradczy  bo są tu zawsze świeże informacje. Nie mam czasu rano oglądać programów informacyjnych, więc na ten serwis doradczy najczęściej zaglądam. Na temat portalu opinię mam w pełni pozytywną.

K. Wojciechowski

Warszawa

Dane kontaktowe

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o.

Al. 29 Listopada 130/208 31-406 Kraków

NIP: 6783163335

REGON: 365745929

KRS: 0000644588

Sad Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy

   Fax (12) 311 46 64

  Tel. (12) 352 32 70

 

   Email: bok@sipp.pl

4.91/5 (149)

Ocena

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x