OPINIE KLIENTÓW O NASZEJ FIRMIE

opinia 5

Jako kadrowa w dużej międzynarodowej firmie korzystałam już z jednego serwisu. Włączyłam sobie też abc.prawo.link, ponieważ widzę, że to doskonałe uzupełnienie poprzedniego. Natrafiłam tu na kilka możliwości, których nie miałam wcześniej na swoim. Moja opinia na temat zarówno firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa, jak i portalu abc.prawo.link jest jak najbardziej pozytywna.

Krystyna Pałka

Toruń
Opinia 6

Zakładając firmę dużo więcej wiedzy otrzymałem z portalu abc.prawo.link, niż od księgowej. Jednak, co dwie głowy, to nie jedna. Na portalu otrzymywałem odpowiedź od zespołu osób, więc dla mnie bardziej wiarygodna informacja.

Marta Chruściel

Opinia 3

Firma Serwis Informacyjny Polskiego Prawa ma bardzo ciekawy produkt, portal doradczy, gdzie można się wesprzeć fachową wiedzą, jeśli ma się jakikolwiek problem, czy to prawny, księgowy czy finansowy. dają tu zawsze celną odpowiedź, przynajmniej ja tak uważam, bo tak zawsze trafiałam.

Edyta Mróz

Rzeszów
Opinia 7

Portal abc.prawo.link polecił mi znajomy jako profesjonalną pomoc i codzienne narzędzie pracy. Z ciekawości uruchomiłem sobie to i jestem pozytywnie zaskoczony. Dla mnie najważnejsze nowe rozporządzenia dotyczące przedsiębiorców.

Łukasz Wroj

Emokon
Opinia 8

Dzisiaj dostałam certyfikat ukończenia szkolenia na stronie Sipp.pl Szkolenia: Finansowanie kosztów zatrudnienia. Szczerze polecam, bardzo przydatne informacje. Dziękuję.  Ocena 5,0 tak samo oceniam szkolenie.

Jola Warszawa

opinia 1

Dużo różnych mozliwości i opcji dla przedsiębiorcy. Prowadzę firmę od kilku miesięcy, bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Codziennie czytam ten serwis doradczy  bo są tu zawsze świeże informacje. Nie mam czasu rano oglądać programów informacyjnych, więc na abc.prawo.link najczęściej zaglądam. Na temat portalu ab opinie mam w pełni pozytywną.

Julia

Cemtech