google09d68ae93a663258.html

Opinie Klientów firmy Serwis Informacyjny Polskiego Prawa

Poniżej zebraliśmy opinie naszych klientów korzystających z oferowanych przez nas portali i usług. Dzięki opiniom klientów staramy się cały czas zmieniać i dostosowywać nasze portale do Waszych oczekiwań i potrzeb.

Dziękujemy

Znalazłem  tutaj ciekawą bazę artykułów, które są mi bardzo pomocne w rozwiązaniu ewentualnych wątpliwości. Serwis też stał się codzienną interesującą lekturą, od której rozpoczynam swój dzień pracy.  W przystępny sposób mam wyjaśnione trudne kwestie prawne. Korzystam też ze wskazówek, w jaki sposób należy postępować w różnego rodzaju sytuacjach prawnych. Dodam, że jestem prawnikiem. 

Konrad C. Mińsk Mazowiecki

Są tu aktualne informacje dotyczące przepisów prawa, w tym też prawo pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo oświatowe i prawo podatkowe, w tym też kompleksowe wyjaśnienia tych dziedzin. To wszystko tutaj zanalazłem, polecam.

Piotr Dobrowolski, Szczecin

Kompleksowo opracowane publikacje, dzięki którym nie tracę czasu na wyszukiwanie informacji z innych źródeł. Wiedza, która jest zawsze aktualna.  Warto mieć. 

Patrycja Szmocin, Przemyśl

Baza wiedzy,którą tu znalazłem jest wzbogacona o nowoczesne narzędzia ułatwiające codzienne obowiązki, typu druki umów, formularze, kalkulatory, czy karty kontrolne. Nie muszę już tracić czasu na wielogodzinne wertowanie Internetu, żeby cokolwiek znależć.

 

Kamil, Cechnet

Serwis przeszukuję często za pomocą wyszukiwarki i wyniki wyszukiwania zawsze otrzymuję precyzyjnie dopasowane do mojego zapytania. W ten sposób szybko znajduję właściwy dokument. Bardzo wygodna forma. 

Janusz M., Nowy Sącz

Super portal nie tylko dla księgowych. Pozwala na szybkie wyjaśnienie wątpliwości jeśli takie są, a nierzadko się zdarza, że takie właśnie mam. Rozliczam wielu klientów, a oni wymagają ode mnie pełnego pofesjonalizmu, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Wiedzę nie raz już czerpałam właśnie z portalu. 

Paulina Skowrońska, Muszyna

Zakładając firmę dużo więcej wiedzy otrzymałem z portalu, niż od księgowej znajomego, który ma działalność od kilku lat. Jednak, co dwie głowy, to nie jedna. Na portalu otrzymywałem odpowiedź od zespołu osób, więc dla mnie bardziej wiarygodna informacja.

Karol Polański

Prowadzę firmę na terenie Czech od 5 lat. Gdy byłem w kraju zaproponowano mi test portalu. Wziąłem z czystej ciekawości i ku mojemu zdziwieniu znalazłem tu dużo ważnych dla mnie informacji, jako dla osoby prowadząej działalność nie w kraju, a za granicą. 

Kacper K. Warszawa

Dużo ciekawych opisów, a przede wszystkim szczegółowe interpretacje i wyjasnienia Urzędu Skarbowego. Dla mnie bardzo pomocne.

Beata Chudzik, Wrocław

Portal polecił mi znajomy jako profesjonalną pomoc i codzienne narzędzie pracy. Z ciekawości uruchomiłem sobie to i jestem pozytywnie zaskoczony. Przeglądam głównie informacje na temat nowych rozporządzeń dotyczących przedsiębiorców. 

Łukasz Wroj, Emokon

Bardzo ciekawy punkt informacyjny w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, przeznaczony dla przedsiębiorców i administracji. Są kursy i szkolenia dla pracowników, które u mnie w firmie przełożyły się na podniesienie sprawności załogi i lepsze zarządzanie czasem. 

Zbyszek Jabłoński, Bydgoszcz

Jako kierownik jednego z działów w urzedzie miejskim korzystałem czasem z informacji na portalu branżowym. Mój współpracownik udostępnił mi dostęp do tego i stwierdzam, że jest równie dobry, jak ten który znam. Ten też sobie zostawiam, będę porównywał. 

Kaziemierz Włodarczyk

Jako kadrowa w dużej międzynarodowej firmie korzystałam już z jednego serwisu. Włączyłam sobie też ten, ponieważ widzę, że to doskonałe uzupełnienie poprzedniego. Natrafiłam tu na kilka możliwości, których nie miałam wcześniej na swoim. 

Krystyna Pałka, Toruń

Myślę, że zakup portalu jest dobrym pomysłem, ponieważ pozwala na szybkie wyszukanie interesującego aktualnie tematu, a odpowiedzi są opracowywane kompleksowo.  Widać, że opracowują je specjaliści z różnych dziedzin podatkowych i rachunkowości.  Odpowiedzi otrzymuję zawsze w punkt na zadane pytanie. Oby tak dalej!

Mateusz Matuszyński, Probon