Prawo gospodarcze/handlowe

port ze statkiem

PRAWO GOSPODARCZE

Serwis Informacyjny Polskiego Prawa Sp. z o.o. udziela porad z szerokiego zakresu zagadnień prawa gospodarczego, pozwalając przedsiębiorcom zorientować się w przepisach w tym obszarze.

Wspieramy też przedsiębiorców w tworzeniu i przekształcaniu spółek prawnych. Pomagamy przygotować i przeprowadzić restrukturyzację firmy. Obsługujemy także procesy likwidacji i upadłości przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest również do osób, które mają zamiar otworzyć działalność gospodarczą. Sipp.pl  doradza przy wyborze najlepszych form prowadzenia działalności gospodarczych przewidzianych w prawie polskim i prawie unijnym.  

 

PRAWO HANDLOWE

Zakres prawa handlowego obejmuje przede wszystkim kwestie związane z przedsiębiorcami: (jednoosobowa działalność gospodarczą, spółki, spółdzielnie, banki, fundacje, stowarzyszenia, przedsiębiorstwa państwowe) oraz umowami, o którym mowa w kodeksie cywilnym. Obejmuje także regulacje dotyczące prawa własności przedsiębiorców, zwalczania konkurencji, prawa giełdowego i autorskiego oraz inne związane z szeroko rozumianym handlem.

Przykładowe usługi prawne świadczone przez Serwis Informacyjny Polskiego Prawa w zakresie prawa handlowego to: 

  • analiza umów handlowych;
  • wsparcie toku negocjacji handlowych;
  • doradztwo w sporach dotyczących umów handlowych (np. roboty budowlane, umowy transportowe, umowy leasingu);
  • ocena ryzyka prawnego, jakie może być z nią związane.

 

 

Jeśli masz problem i nie wiesz jak go rozwiązać, skontaktuj się z nami.

 

Sprawdź opinie o naszej firmie. Opinie o SIPP są dla Państwa świadectwem naszej pracy.

Z całą starannością staramy się doradzać naszym Klientom, tak aby osiągali swoje cele biznesowe. Wszystkich klientów traktujemy rzetelnie i lojalnie, ponieważ nasza współpraca wynika z doświadczenia i rzetelnej wiedzy. Staramy się zawsze szukać optymalnych dla Klientów rozwiązań, odpowiadając na ich potrzeby. Naszym Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo powierzonych nam informacji i danych. 

Opinie o SIPP świadczą, iż spełniamy oczekiwania klientów.